Tarvas cup 2018

A-alagrupp B-alagrupp C-alagrupp
Rakvere JK Tarvas I FC Tallinn Saku Sporting
Kiviõli FC Irbis ’12 Tallinna FC Flora Maardu Linnameeskond
Pärnu SK Kalev II JK Kratid JK Narva Trans
FC Tiigrid Harju JK Rae Kiviõli FC Irbis ’11
FC Santos Tartu Pärnu SK Kalev I Rakvere JK Tarvas II

 

 

Tarvas Cup 
2011. aastal sündinud poiste turniiri ajakava
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
11.08.2018
1 09.00. Rakvere Linnastaadion 5 Rakvere JK Tarvas I — Kiviõli FC Irbis ’12 A  
2 09.00. Rakvere Linnastaadion 6 FC Tallinn — Tallinna FC Flora B  
3 09.20. Rakvere Linnastaadion 5 Saku Sporting — Maardu Linnameeskond C  
4 09.20. Rakvere Linnastaadion 6 Pärnu SK Kalev II — FC Tiigrid A  
5 09.40. Rakvere Linnastaadion 5 JK Kratid — Harju JK Rae B  
6 09.40. Rakvere Linnastaadion 6 JK Narva TransKiviõli FC Irbis ’11 C  
7 10.00. Rakvere Linnastaadion 5 FC Santos Tartu — Rakvere JK Tarvas I A  
8 10.00. Rakvere Linnastaadion 6 Pärnu SK Kalev I — FC Tallinn B  
9 10.20. Rakvere Linnastaadion 5 Rakvere JK Tarvas II — Saku Sporting C  
10 10.20. Rakvere Linnastaadion 6 FC Tiigrid — Kiviõli FC Irbis ’12 A  
11 10.40. Rakvere Linnastaadion 5 Harju JK Rae — Tallinna FC Flora B  
12 10.40. Rakvere Linnastaadion 6 Kiviõli FC Irbis ’11 — Maardu Linnameeskond C  
13 11.30. Rakvere Linnastaadion 5 FC Santos Tartu — Pärnu SK Kalev II A  
14 11.30. Rakvere Linnastaadion 6 Pärnu SK Kalev I — JK Kratid B  
15 11.50. Rakvere Linnastaadion 5 Rakvere JK Tarvas II — JK Narva Trans C  
16 11.50. Rakvere Linnastaadion 6 FC Tiigrid — Rakvere JK Tarvas I A  
17 12.10. Rakvere Linnastaadion 5 Harju JK Rae — FC Tallinn B  
18 12.10. Rakvere Linnastaadion 6 Kiviõli FC Irbis ’11 — Saku Sporting C  
19 12.30. Rakvere Linnastaadion 5 Kiviõli FC Irbis ’12 — Pärnu SK Kalev II A  
20 12.30. Rakvere Linnastaadion 6 Tallinna FC Flora — JK Kratid B  
21 12.50. Rakvere Linnastaadion 5 Maardu Linnameeskond — JK Narva Trans C  
22 12.50. Rakvere Linnastaadion 6 FC Santos Tartu — FC Tiigrid A  
23 13.10. Rakvere Linnastaadion 5 Pärnu SK Kalev I — Harju JK Rae B  
24 13.10. Rakvere Linnastaadion 6 Rakvere JK Tarvas II — Kiviõli FC Irbis ’11 C  
25 13.30. Rakvere Linnastaadion 5 Pärnu SK Kalev II — Rakvere JK Tarvas I A  
26 13.30. Rakvere Linnastaadion 6 JK Kratid — FC Tallinn B  
27 13.50. Rakvere Linnastaadion 5 JK Narva Trans — Saku Sporting C  
28 13.50. Rakvere Linnastaadion 6 FC Santos Tartu — Kiviõli FC Irbis ’12 A  
29 14.10. Rakvere Linnastaadion 5 Pärnu SK Kalev I — Tallinna FC Flora B  
30 14.10. Rakvere Linnastaadion 6 Rakvere JK Tarvas II — Maardu Linnameeskond C  
31 14.50. Rakvere Linnastaadion 5 A5 — B5 (13-15 koht)    
32 14.50. Rakvere Linnastaadion 6 A4 — B4 (10-12 koht)    
33 15.10. Rakvere Linnastaadion 5 A3 — B3 (7-9 koht)    
34 15.10. Rakvere Linnastaadion 6 A2 — B2 (4-6 koht)    
35 15.30. Rakvere Linnastaadion 5 A1 — B1 (1-3 koht)    
36 15.30. Rakvere Linnastaadion 6 A5 — C5 (13-15 koht)    
37 15.50. Rakvere Linnastaadion 5 A4 — C4 (10-12 koht)    
38 15.50. Rakvere Linnastaadion 6 A3 — C3 (7-9 koht)    
39 16.10. Rakvere Linnastaadion 5 A2 — C2 (4-6 koht)    
40 16.10. Rakvere Linnastaadion 6 A1 — C1 (1-3 koht)    
41 16.30. Rakvere Linnastaadion 5 B5 — C5 (13-15 koht)    
42 16.30. Rakvere Linnastaadion 6 B4 — C4 (10-12 koht)    
43 16.50. Rakvere Linnastaadion 5 B3 — C3 (7-9 koht)    
44 16.50. Rakvere Linnastaadion 6 B2 — C2 (4-6 koht)    
45 17.10. Rakvere Linnastaadion 5 B1 — C1 (1-3 koht)